Vámügyintéző

munkakörre dunaharaszti telephelyünkre munkatársat keresünk
Elvárások
  • Vámügyintéző / Vámkezelő képesítés;
  • Min. 3 éves releváns gyakorlat;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel ismerete);
  • Kommunikációs készség; terhelhetőség;
  • B kategóriás jogosítvány gyakorlattal
Előnyt jelent:
  • RÉGENS vámprogram ismeret;
  • Gyűjtőforgalomban való tapasztalat;
  • Középfokú angol nyelvismeret
Feladatok:
  • A vállalat forgalmában érkező és induló közúti gyűjtő - és komplett szállítmányok érkeztetése, indítása;
  • Vámáru értesítések kiküldése, fogadása;
  • Meglévő partnerekkel való kapcsolattartás;
  • Vámhivatali személyes ügyintézés;
  • Export, import vámkezelések normál eljárásban;
  • NCTS indítások helyi egyszerűsített eljárásban;
  • Együttműködés az érintett társosztályokkal;
  • Dokumentumok archiválása;
  • Módosítások beadása, kapcsolattartás a hatósággal
Amit kínálunk:
  • Stabil munkahelyet egy nagy múltú nemzetközi cégnél;
  • Kihívást jelentő, változatos, felelősségteljes feladatok;
  • Versenyképes jövedelem;
  • Folyamatosan fejlődő, professzionális vállalati környezet

Munkavégzés helye

Dunaharaszti, Jedlik Ányos utca 27-29.

Munkaidő

napi 8 óra (8:00-17:00, egy óra ebédidővel)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, hívd a +3630-458-5537 telefonszámot vagy
küldd el magyar nyelvű önéletrajzod a karrier@transemex.hu e-mail címre
a pozíció megjelölésével és néhány mondatos motivációs leveleddel.