Üzletfejlesztési Manager

munkakörre dunaharaszti telephelyünkre munkatársat keresünk
Elvárások
  • Szállítmányozási szektorban szerzett minimum 5 év B2B értékesítési tapasztalat;
  • Ügyféligények megértése;
  • Kiemelkedő kommunikációs készség;
  • Stratégiai gondolkodásmód;
  • Sikerorientáltság, pozitív szemlélet;
  • Magabiztos, határozott, dinamikus fellépés;
  • Önálló munkavégzés, precizitás, kitartás;
  • Utazási hajlandóság, rugalmasság;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismeret;
  • Magabiztos számítástechnikai ismeretek, kiemelten az MS Office eszközeinek használata (Excel, PowerPoint, Outlook)
Feladatok:
  • A vállalat stratégiai irányvonalának megfelelően üzletfejlesztési feladatok ellátása;
  • Új partnerek felkutatása, új üzletek szerzése, hosszú távú kapcsolatok kialakítása;
  • Meglévő partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás személyesen illetve telefonon;
  • Prezentációk előadása magyar és angol nyelven;
  • Együttműködés az operatív területtel és a vállalat részlegeivel, osztályaival;
  • Ajánlatok, tender anyagok kidolgozása;
  • Folyamatos piacfigyelés, a piaci szükségletek és változások kommunikálása a vezetőség felé;
  • Ügyfelekkel kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése;
  • Ügyfélkör alakulásának havi vizsgálata és riportálása
Amit kínálunk:
  • Stabil munkahelyet egy nagy múltú nemzetközi cégnél;
  • Kihívást jelentő, változatos, felelősségteljes feladatok;
  • Folyamatosan fejlődő, professzionális vállalati környezet;
  • Versenyképes juttatási csomag;
  • Jelentős béren kívüli juttatások;
  • Vállalati autó, telefon

Munkavégzés helye

Dunaharaszti, Jedlik Ányos utca 27-29.

Munkaidő

napi 8 óra (8:00-17:00, egy óra ebédidővel)

Fényképes Önéletrajzokat várunk, motivációs levéllel: e-mail: karrier@transemex.hu