Dunaharasztiban működő logisztikai központunkba Közúti szállítmányozói fuvarozási osztályra fiatal pályakezdő munkatársakat keresünk, lendületes csapatunkba

Szállítmányozói operációs

munkakörbe

Elvárások:
  • Angol vagy német nyelvtudás;
  • Szakirányú szakközépiskolai, OKJ, vagy felsőfokú végzettség
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek;
  • Önálló, határozott, teherbíró, ambiciózus személyiség
  • Cél és eredmény orientált hozzáállás
  • Lojalitás és kitartás
Feladatok
  • Napi fuvarozási és szállítmányozási operációs adminisztratív feladatok elvégzése
  • Napi fuvarozási és szállítmányozási feladatok nyomon követése
  • Megbízókkal és alvállalkozókkal történő folyamatos kapcsolattartás;
  • Megbízások, visszaigazolások, értesítések, jelentések időben történő küldése a Megbízók, az Alvállalkozók, a Társosztályok és a Felettesek részére
Amit kínálunk:
  • Stabil munkahelyet egy nagy múltú nemzetközi cégnél;
  • Szakmai fejlődési lehetőséget;
  • Kihívást jelentő, változatos, felelősségteljes feladatokat;
  • Folyamatosan fejlődő infrastruktúrával rendelkező stabil professzionális vállalati környezetet;
  • Együttműködési lehetőséget a jelenlegi kiváló szakembereinkkel;
  • Vállalatunk nagy hangsúlyt fektet a munkavállalók értékeinek növelésére és támogatja a fiatal munkatársak integrálódását a szervezetünkbe
  • Versenyképes fizetés – szakmai tapasztalat függvényében
Pozíció területei:
  • Logisztika
  • Fuvarszervező
  • Szállítmányozás

Munkavégzés helye

Dunaharaszti, Jedlik Ányos utca 27-29.

Munkaidő

napi 8 óra (8:00-17:00, egy óra ebédidővel)

Fényképes Önéletrajzokat várunk, motivációs levéllel: e-mail: karrier@transemex.hu