Nemzetközi közúti szállítmányozó / fuvarszervező

munkakörre dunaharaszti telephelyünkre munkatársat keresünk
Elvárások
  • Angol és / vagy német nyelvtudás;
  • Legalább 5 éves releváns, közúti szállítmányozásban -közúti fuvarozásban megszerzett szakmai tapasztalat;
  • Pályakezdő is lehet, de akkor felsőfokú logisztikai végzettség szükséges
  • MS felhasználói szintű ismerete;
  • Jó szervező készség, önálló munkavégzés;
  • Hatékony elemző és problémamegoldó képesség;
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség;
  • Képes nagy terhelés mellett precízen és megbízhatóan végezni a munkáját;
  • Ügyfél-orientáltság
  • TIR – UTAK
  • Km és viszonylatalapú fuvardíj számítás ismerete
  • EXCEL táblázat kezelő kiváló ismerete
Feladatok:
  • Nemzetközi közúti, import és export, komplett-, rész-, és gyűjtőfuvarozással kapcsolatos szállítmányozási üzletek kötése és lebonyolítása véglegesítése;
  • Árajánlatok készítése;
  • Szállítmányozási feladatok teljes körű adminisztrációja;
  • Megbízókkal és alvállalkozókkal történő folyamatos kapcsolattartás;
  • Jelenlegi üzleti partnerek és alvállalkozók bővítése
  • Tender felhívások kidolgozása előkészítése
  • Megbízások, visszaigazolások, értesítések küldése és nyomon követése
Amit kínálunk:
  • Stabil munkahelyet egy nagy múltú nemzetközi cégnél;
  • Saját 80 vontató és 100 pótkocsi
  • Kihívást jelentő, változatos, felelősségteljes feladatok;
  • Folyamatosan fejlődő, professzionális vállalati környezet
  • Versenyképes fizetés – szakmai tapasztalat függvényében

Munkavégzés helye

Dunaharaszti, Jedlik Ányos utca 27-29.

Munkaidő

napi 8 óra (8:00-17:00, egy óra ebédidővel)

Fényképes Önéletrajzokat várunk, motivációs levéllel: e-mail: karrier@transemex.hu