Nemzetközi gépjárművezető

(EU viszonylat)

munkakörre dunaharaszti telephelyünkre munkatársat keresünk
­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­- Házaspárok jelentkezését is várjuk -
Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:
  • C-E kategóriás jogosítvány
  • Digitális tachográf kártya
  • Nemzetközi és belföldi árufuvarozói igazolvány (GKI)- PÁV II.
  • ADR vizsga (megléte előny, megszerzését cégünk támogatja)
  • Fuvarokmányok kezelésének ismerete
  • Erkölcsi bizonyítvány
Előnyként értékeljük, ha:
  • Rendelkezel legalább 3 évnyi, 40 tonnás szerelvény vezetési tapasztalattal
  • Munkád elvégzéséhez elegendő idegen nyelvtudással rendelkezel
  • Munkádra és az általad használt járműre igényes vagy
  • Munkáltatóddal szemben lojális vagy
Milyen feladataid lennének:
  • Választható viszonylatok:
  • Magyarország – EU (AT, D, NL, BE, CZ, SK, PL) – Magyarország
  • Járat elszámolások pontos vezetése, dokumentációk kezelése
  • Kereskedelmi áru szállítása ponyvás, illetve dobozos szerelvényekkel
  • AETR szerinti munkavégzés, biztonságos közlekedés, rakományrögzítés
  • A szerelvény műszaki, esztétikai állapotának megtartása, felügyelete és időbeni hibabejelentés
Amit kínálunk a leendő munkatársunk számára:
  • Folyamatosan megújuló gépjárműpark (DAF, MAN, MB, átlag 2 év)
  • Kocsigazdás rendszer
  • Választható 1 vagy 2 sofőrös járatok
  • Saját kamionszerviz, mosó, illetve műszaki vizsga bázis
  • Dunaharaszti telephelyünkön őrzött parkolóval és komfortos szociális helyiséggel
  • Akár 800.000 Ft/hó nettó jövedelem
  • Rendszeres heti pihenőidő (45h) eltöltése Magyarországon történik, ha alkalmanként a csökkentett heti pihenőidő (24h) külföldön történik, azt plusz juttatással kompenzáljuk.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, hívd a +3630-458-5537 telefonszámot vagy
küldd el magyar nyelvű önéletrajzod a karrier@transemex.hu e-mail címre
a pozíció megjelölésével és néhány mondatos motivációs leveleddel.