Flotta irányító - Planner

munkakörre dunaharaszti telephelyünkre munkatársat keresünk
­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­75 db kamionból álló flotta
Elvárások:
  • Nemzetközi forgalomban szerzett min.3 éves tapasztalat;
  • Szakirányú végzettség, műszaki ismeretek;
  • Kiemelkedő kommunikációs készség (gépkocsivezetőkkel)
  • Magabiztos, határozott, dinamikus fellépés;
  • Önálló munkavégzés, precizitás, kitartás;
  • Magabiztos számítástechnikai ismeretek (MS Office);
  • Kiemelten a nyomkövető rendszerek ismerete / Astrata;
  • AETR/EK rendelet ismerete a gépkocsivezetők vezetési és pihenőidejének ellenőrzéséhez;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás; további nyelv ismerete előny (német);
  • ELŐNYT JELENT: C+E kategóriás jogosítvány,GKI, Digit.Tacho kártya
Feladatok
  • Napi fuvarozási feladatok koordinálása;
  • A járművek időszakos vizsgálatainak beosztása;
  • A járművek okmányainak folyamatos ellenőrzése;
  • A járművek műszaki állapotának felügyelete, egyeztetés a szükséges javításokról, karbantartásokról;
  • Gépkocsivezetőkkel kapcsolattartás;
  • Nyomkövető rendszer napi használata;
  • Járatok érkeztetése, indítása, elszámolása;
  • Okmánykezelés
Amit kínálunk:
  • Stabil munkahelyet egy nagy múltú nemzetközi fuvarozási cégnél;
  • Kihívást jelentő, változatos, felelősségteljes feladatok;
  • Folyamatosan fejlődő, professzionális vállalati környezet

Munkavégzés helye

Dunaharaszti, Jedlik Ányos utca 27-29.

Munkaidő

napi 8 óra (8:00-17:00, egy óra ebédidővel)

Fényképes Önéletrajzokat várunk, motivációs levéllel: e-mail: karrier@transemex.hu